Aktualności

13-09-2017-16:38:43

Nowy teledysk Depeche ModeDepeche Mode ujawnili właśnie najnowszy klip do piosenki "Cover Me", która jest trzecim oficjalnym singlem z płyty "Spirit" po "Where's The Revolution" i "Going Backwards".

Depeche Mode fot. Sony Music

Klimatyczny, nastrojowy obrazek pokazuje wokalistę grupy, Dave'a Gahana spacerującego po pustym Los Angeles i podróżującego w kapsule kosmicznej - w obu sytuacjach kompletnie samotnego, fizycznie i psychicznie. Reżyserem teledysku jest opiekun artystyczny ostatnich płyt Depeche Mode - holenderski fotograf i reżyser, Anton Corbijn.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Singel "Cover Me" ukaże się na płycie CD Maxi (trafi tam "Cover Me" w wersji radiowej i 6 remixach + "So Much Love (Kalli Remix)") oraz na dwóch płytach winylowych (8 remiksów "Cover Me" w tym część niedostępnych na CD Maxi). Premiera obu nośników 6 października.

Z nowym materiałem kapela wróci do Polski w 2018 roku i zagra w Krakowie, Łodzi i Trójmieście. Występy odbędą się 7 lutego w TAURON Arenie, 9 lutego w Atlas Arenie i 11 lutego w Ergo Arenie.

Poprzednie trzynaście albumów studyjnych DM dotarło to Top 10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ostatni - "Delta Machine" - zadebiutował na szczycie oficjalnych list sprzedaży w 12 krajach, także w Polsce, gdzie był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą roku 2013.

Podziel się na facebooku!