Aktualności

14-09-2017-00:21:23

Harrison Ford lubi oglądać program Action BronsonaKto by przypuszczał, że kulinarno-podróżniczy program rapera Action Bronsona zainteresuje Harrisona Forda, odtwórcę ról Hana Solo i Indiany Jonesa.

Harrison Ford fot. UIP

75-letni aktor podczas rozmowy z magazynem "GQ" wyjawił, że lubi oglądać "Fuck, That's Delicious" prowadzone przez Action Bronsona. - To naprawdę, naprawdę ciekawe - zapewnia kinowy gwiazdor. - Przynajmniej część z tego. To niezła odskocznia i interesujące spojrzenie na świat kogoś innego.

Pod tym adresem można obejrzeć pierwszy odcinek "Fuck, That's Delicious".

Action Bronson niedawno wydał kulinarną książkę "Fuck, That's Delicious: An Annotated Guide to Eating Well" oraz nową płytę, "Blue Chips 7000". Zestaw promują single "Let Me Breathe" i "The Chairman's Intent".

Action Bronson naprawdę nazywa się Arian Asllani. Jest raperem i byłym kucharzem. Po serii mikstejpów i niezależnych wydawnictw, w marcu 2015 roku wypuścił nakładem dużej wytwórni album " Mr. Wonderful", który dotarł do 7. miejsca Billboardu. W 2016 roku brał też udział w realizacji soundtracku do filmu "Legion samobójców".

6 października do kin trafi obraz "Blade Runner 2049", czyli sequel "Łowcy androidów", oczywiście z udziałem Harrisona Forda.

Podziel się na facebooku!