Aktualności

16-10-2017-15:53:12

Polski koncert Eda Sheerana zagrożony?Ed Sheeran miał wypadek. Na szczęście incydent nie był poważny, jednak może pokrzyżować plany koncertowe wokalisty.

Ed Sheeran fot. Warner Music Poland

Anglik miał wypadek na rowerze. Artysta został w Londynie potrącony przez samochód. Trafił do szpitala i skończył z jedną ręką w gipsie, a drugą na temblaku.

- Miałem niewielki wypadek rowerowy i czekam, co zalecą mi lekarze - napisał muzyk przy zdjęciu opublikowanym na Instagramie. - Możliwe, że będę musiał zmienić harmonogram nadchodzących koncertów. Dam znać, jak tylko będę miał nowe wiadomości.

Do polskich koncertów Sheerana jest jeszcze sporo czasu. Przypomnijmy, że muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku zaplanował koncerty na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa są już wyprzedane. Do tego czasu wokalista zapewne wydobrzeje.

Na żywo Ed promuje album "÷", z którego pochodzą przeboje "Shape Of You" i "Perfect".

Poprzednia płyta to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud". Niedawno wokalista gościł w serialu "Gra o tron".

Podziel się na facebooku!

TAGI: Ed Sheeran