Aktualności

22-10-2017-00:20:00

Posłuchaj nowego singla Lady Pank!

Podziel się na facebooku!

10 listopada na sklepowe półki trafi nowa odsłona zimowej płyty Lady Pank. Zespół przygotował specjalny materiał, który opatrzył tytułem "Zimowe Graffiti 2".

Lady Pank fot. Universal Music Polska

Pośród dziesięciu premierowych kompozycji na płycie znajdzie się kompozycja zatytułowana "Otuleni", którą wybrano na pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo. Utwór można znaleźć w serwisach streamingowych - tutaj.

Album "Zimowe Graffiti", część pierwsza, ukazał się ponad dwadzieścia lat temu.

Płyta zatytułowana "Zimowe Graffiti 2" ukaże się 10 listopada. Będzie dostępna w trzech wersjach - CD, 2CD oraz na winylu. Trafi na nią dziesięć premierowych pastorałek autorstwa niezawodnego duetu Jan Borysewicz – Janusz Panasewicz.

Za produkcję muzyczną odpowiada Wojciech Olszak, który charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe, ciepłe, choć nie typowo świąteczne aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu.

Dodatkową atrakcją tego albumu są wersje instrumentalne wszystkich piosenek, które znajdą się na bonusowej płycie w wersji deluxe. To specjalna gratka dla fanów talentu Jana Borysewicza, bowiem większość z tych utworów została wzbogacona o dodatkowe gitary.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Podziel się na facebooku!

TAGI: Lady Pank