Aktualności

30-10-2017-12:20:34

Nothing But Thieves na drugim koncercie w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów, którym nie udało się zdobyć biletów na listopadowy koncert Nothing But Thieves - 30 stycznia 2018 roku zespół przyjedzie do Polski ponownie, aby zagrać w krakowskim klubie Studio.

Nothing But Thieves fot. Sony Music

Dotychczasowe występy Nothing But Thieves przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. na tegorocznym Przystanku Woodstock i wcześniejszych, klubowych koncertach w Warszawie.

Fanów zdobyli przebojami "Wake Up Call, "Trip Switch" czy "Graveyard Whisteling", a w tym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą "Broken Machine". Następcę hitowego debiutu z 2015 roku (z którego wydano aż 8 singli!) wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots) a materiał nagrano w Ranch Studios w Kalifornii. Krążek promują świetnie przyjęte single "Amsterdam" i "Sorry".

Przypominamy, że bilety na listopadowy koncert grupy (28 listopada, Progresja) wyprzedały się w kilkanaście dni.

Sprzedaż biletów na występ w Krakowie startuje 1 listopada o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.

Udostępnij! Tweetnij!