Aktualności

20-11-2017-07:23:22

Złote zęby i nowy utwór Jadena Smitha

Podziel się na facebooku!

Jaden Smith sprytnie lawiruje między karierą aktorską a muzyczną. Ostatnio zajęty był animowaną produkcją "Neo Yokio" realizowaną dla Netfliksa. Teraz wrócił na chwilę do muzyki.

Jaden Smith fot. UIP

Syna Willa Smitha i Jady Pinkett Smith opublikował klip do singla "Icon". Kawałek promuje pierwszy długogrający album 19-latka. Longplay zatytułowany "SYRE: A Beautiful Confusion" miał premierę 17 listopada. W zestawie znalazło się 17 piosenek, w tym "Breakfast" z A$AP-em Rockym i "Falcon" z Raurym.

Wideo do "Icon" ukazuje przefarbowanego na blond, obwieszonego złotem i ze złotymi zębami artystę rapującego i tańczącego przed luksusową bryką zaparkowaną na hollywoodzkim wzgórzu. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Jaden Smith występował w serialu "The Get Down" oraz pracował z Carą Delevingne na planie filmu "Life In A Year", który kręci twórca "Listów do M." czy "Planety singli", Mitja Okorn. Raper w lutym 2015 roku opublikował EP-kę "This Is the Album". Razem z siostrą Willow powołał do życia rockową kapelę. Oprócz rodzeństwa w zespole jest też dziewczyna Jadena, Odessa Adlon.

Podziel się na facebooku!