Aktualności

30-11-2017-21:17:47

Ed Sheeran doskonały z Beyoncé

Udostępnij! Tweetnij!

Wiemy już, kim jest wielka gwiazda, którą Ed Sheeran zaprosił do remiksu singla "Perfect". Anglik nakłonił do współpracy Beyoncé.

Beyoncé Knowles fot. Sony BMG

Na piosenkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale angielski wokalista potwierdził duet z Beyoncé na Instagramie.

Wzorem "Despacito" Luisa Fonsiego, który doczekał się remiksu z udziałem Justina Biebera, Ed Sheeran chce w podobny sposób przerobić swoją piosenkę "Perfect". - Wypuszczę coś w piątek - mówił wcześniej Ed Sheeran. - To megasprawa. W czwartek zdradzę, z kim zrobiłem nowe "Perfect". Zasadniczo robię z "Perfect" swoje "Despacito".

Nagrania z Beyoncé należy spodziewać się 1 grudnia. Na razie poniżej można obejrzeć klip do podstawowej wersji.

"Perfect" to czwarty singel z bestsellerowej płyty "÷". Wcześniej artysta promował album piosenkami "Castle on the Hill", "Shape of You" oraz "Galway Girl". Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud". Wokalista gościł też w serialu "Gra o tron".

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny's Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to "Lemonade" z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny's Child.

Udostępnij! Tweetnij!