Aktualności

06-12-2017-01:02:19

Raport toksykologiczny Chestera Benningtona ujawniony. Ślady alkoholu i ecstasyPlotkarski serwis TMZ ujawnił szczegóły autopsji i badania toksykologicznego Chestera Benningtona.

Chester Bennington fot. Warner Music Poland

Z raportu dowiadujemy się, że wokalista Linkin Park miał w organizmie niewielkie ilości alkoholu i MDMA, czyli ecstasy. Śledczy znaleźli także jedną pustą i jedną w połowie pustą butelkę po piwie, a w szafce artysty opakowanie przepisanego na receptę Zolpidemu, którym muzyk leczył się na bezsenność.

Wdowa po Benningtonie, Talinda, powiedziała policji, że lekarze przepisali Chesterowi także antydepresanty, ale nie brał ich od ponad roku.

Rockman 20 lipca 2017 roku popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

15 grudnia ukaże się koncertowe wydawnictwo Linkin Park, "One More Light Live", które stanowi zapis ostatniej trasy Linkin Park z Chesterem Benningtonem. Zestaw wypełni 16 utworów zarejestrowanych latem 2017 roku. - Te koncerty były niezwykłe - kontynuują muzycy. - Chester mówił nam, że była to jego najlepsza trasa.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

Podziel się na facebooku!