Aktualności

17-01-2018-13:31:08

Koncert Emeli Sandé w innym miejscu, w innym termienie

Udostępnij! Tweetnij!

Brytyjska wokalistka roku 2017 Emeli Sandé ostatecznie zaśpiewa w ICE Kraków Congress Centre, a nie jak pierwotnie planowano w Tauron Arenie Kraków. Zmieni się także data jej występu. Artystka zaprezentuje się po raz pierwszy polskiej publiczności 22 lutego (poprzednia data to 23 lutego 2018).

Emeli Sandé fot. EMI Music Poland

- Z powodów technicznych, koncert Emeli Sandé zamiast w Tauron Arenie Kraków, odbędzie się w prestiżowym ICE Kraków Congress Centre - czytamy w komunikacie organizatorów. - Nowoczesny i reprezentacyjny obiekt pozwoli na dobry kontakt publiczności z brytyjską wokalistką roku 2017. Artystka zaśpiewa w największej z sal całego kompleksu - Audytoryjnej - która ma doskonałe warunki akustyczne.

Emeli Sandé pojawiła się na muzycznej scenie w 2011 roku, kiedy przedstawiła publiczności swój pierwszy singiel "Heaven". Międzynarodowy sukces osiągnęła rok później, wydając debiutancki album "Version of Events". Krążek osiągnął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów, gdzie spędził dziesięć tygodni, a 67 tygodni - w pierwszej dziesiątce. Takiego wyniku do tej pory nie udało się osiągnąć żadnemu brytyjskiemu artyście. Za swoją pierwszą płytę, zawierającą takie przeboje jak "Read All About It", "Next To Me" czy "My Kind of Love", Emeli otrzymała nagrodę dla Najlepszego Albumu 2012 roku, podobnie, jak singel "Read All About It", z kolei sama wokalistka została artystką roku. Pośród najczęściej wykonywanych utworów, jakie Emeli Sandé śpiewała, jest piosenka "Beneath Your Beautiful", która łączy delikatny głos Emeli z brytyjskim artystą Labirinth'em.

Dla osób, które już zakupiły bilety na koncert Emeli Sandé w Tauron Arenie Kraków, zostały przygotowane nowe wejściówki do ICE Kraków Congress Centre w dniu 22 lutego. Widzowie posiadający bilety nabyte za pośrednictwem platformy Bilety.imprezyprestige.com, otrzymają je w formie elektronicznej. Nowe bilety w formie elektronicznej przygotowane zostały także przez eBilet.pl dla wszystkich, którzy kupili je za pośrednictwem tej właśnie bileterii. Wymiana wejściówek zakupionych w Empiku nastąpi bezpośrednio przed koncertem.

Osobom, które już zdążyły zakupić bilety, ale z różnych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu w dniu 22 lutego, umożliwiony zostanie zwrot biletów w miejscu ich nabycia: jeśli za pośrednictwem eBilet.pl, czy w salonie Empik, to właśnie tam należy się zgłosić. Gdy bilety kupiono za pośrednictwem strony Prestige MJM - należy się kontaktować pod adresem: info@imprezyprestige.com.

Udostępnij! Tweetnij!