Aktualności

18-01-2018-13:13:36

Johnny Depp w zespole Marilyn Manson

Udostępnij! Tweetnij!

Marilyn Manson zasugerował w mediach społecznościowych, że jego dobry kumpel, gwiazdor kina Johnny Depp dołączy do składu jego zespołu.

Johnny Depp fot. Monolith

- Johnny Depp rozważa pozycję gitarzysty - napisał na Twitterze rockman. - Brzmi nieźle, prawda?

Panowie mieli już okazję współpracować. Aktor znany z serii "Piraci z Karaibów" wystąpił w ostatnich teledyskach grupy Marilyn Manson - "Say10" oraz "Kill4Me". Ponadto zagrał gościnnie w utworze "You're So Vain" z płyty "Born Villain" (2012).

Muzyka rockowa nie jest zresztą obca Deppowi. Z Alice Cooperem i Joe Perrym (Aerosmith) tworzy zespół The Hollywood Vampires, który 12 czerwca 2018 roku zagra na warszawskim Torwarze.

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. Najnowszy longplay "Heaven Upside Down" miał premierę 6 października 2017 roku.

Johnny'ego Deppa niedawno można było podziwiać w filmie "Morderstwo w Orient Expressie". Aktor ostatnio zajęty był na planie serialu "Labyrinth".

Udostępnij! Tweetnij!