Aktualności

05-02-2018-00:20:06

Raper z Outkast w nowym "Odlocie"

Udostępnij! Tweetnij!

Big Boi z Outkast wystąpi w remake'u filmu "Oldlot" ("Super Fly"). Raper pojawi się u boku Jasona Mitchella ("Straight Outta Compton") i Trevora Jacksona ("Grown-ish").

Big Boi fot. Archiwum Artysty

Bohaterem obrazu z 1972 roku jest Priest, diler kokainy, który postanawia wycofać się z biznesu, ale najpierw zarobić większą kasę na swoją emeryturę. W rolach głównych wystąpili Ron O'Neal, Carl Lee i Sheila Frazier.

W nowym obrazie Trevor Jackson pojawi się jako Priest, a Jason Mitchell jako jego biznesowy partner, Eddie. Director X stanie za kamerą obrazu. Nie wiadomo kogo sportretuje Big Boi.

Raper Future będzie czuwać na soundtrackiem nadchodzącego dzieła.

Zdjęcia obecnie odbywają się w Atlancie. Premiera planowana jest na 15 czerwca 2018 roku.

Big Boi to jedna z najbardziej niepokornych i zdolnych muzycznych postaci. Jako członek grupy OutKast, zdobył siedem nagród Grammy i sprzedał 25 milionów płyt, w tym kultowe pozycje jak "Aquemini", "Stankonia", "Southernplayalisticadillacmuzik" czy "Speakerboxxx/The Love Below". Za ten ostatni wraz z André 3000 otrzymał Diamentowe RIAA i uczynił OutKast pierwszym i jedynym zespołem hip-hopowym uhonorowanym Grammy za album roku. Solowy debiut Big Boia "Sir Lucious Left Foot: The Son of Chico Dusty" (2010) wspiął się na 3. miejsce notowania Billboard Top 200, a krytycy na łamach magazynu Pitchfork uznali ten album za jeden ze "100 najlepszych albumów dekady". Kolejny krążek "Vicious Lies and Dangerous Rumors" z 2012, zachwycił opiniotwórców jaki i fanów, Big Boi stworzył wówczas kawałki m.in. z A$AP Rocky, Killer Mike, Kid Cudi. Jego najnowszy longplay to "Boomiverse", który ukazał się w czerwcu 2017 roku.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Big Boi