Aktualności

09-02-2018-01:03:07

Poruszający teledysk Lucy Rose

Udostępnij! Tweetnij!

Pochodząca z Wielkiej Brytanii piosenkarka Lucy Rose zaprezentowała nowy klip, w którym udział wzięła jej fanka.

Lucy Rose fot. Archiwum artystki

Bohaterką teledysku jest fanka Lucy Rose, Zoe, cierpiąca na zespół Aspergera i zespół chronicznego zmęczenia. Jej przypadłości sprawiają, że praktycznie nie rusza się z domu. Na zaproszenie Lucy dziewczyna zadecydowała się jednak wyruszyć do Irlandii, by zobaczyć słynną Groblę Olbrzyma. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Utwór "Strangest Of Ways" pochodzi z ostatniej płyty artystki "Something's Changing", która ukazała się 14 lipca 2017 roku.

Lucy Rose powróci do Polski po fantastycznym występie na Enea Spring Break 2017, by zagrać 24 kwietnia 2018 roku w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w poznańskiej Meskalinie.

Lucy Rose karierę rozpoczęła u boku muzyków Bombay Bicycle Club, a przy pierwszym albumie została porównana do Joni Mitchell (okrzykniętą przez magazyn "Rolling Stone" jedną z najlepszych tekściarzy w historii). Zadebiutowała w 2012 roku albumem "Like I Used To". Jeden z jej krążków, "Live at Urchin Studios" powstał w ciągu godzinnego występu w Londynie. Zawiera zarówno single z debiutanckiej płyty artystki, jak i piosenki z drugiego albumu - "Work It Out" z 2015 roku. Lucy Rose na żywo występuje głównie w wersji akustycznej, a za sobą ma już trasę m.in. w Indiach, Turcji czy Ameryce Południowej.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Lucy Rose