Aktualności

14-02-2018-12:54:06

Patrick Schwarzenegger zakochany w klipie Belli Thorne

Udostępnij! Tweetnij!

Bella Thorne opublikowała klip do swego najnowszego singla "Burn So Bright".W teledysku występuje aktor Patrick Schwarzenegger.

Bella Thorne fot. Warner Bros. Entertainment Polska

Dodający otuchy numer z chwytliwym refrenem jest jednym z pięciu, jakie aktorka i wokalistka nagrała do romantycznego filmu "Midnight Sun".

Bohaterką obrazu jest 17-letnia dziewczyna, która dni musi spędzać w domu, gdyż nawet najmniejsza dawka słonecznego światła może byś dla niej śmiertelna. Nie przeszkodzi jej to jednak w letnim romansie z Charliem (Patrick Schwarzenegger). Za reżyserie odpowiada Scott Speer, a za scenariusz Eric Kirsten. Premierę w USA wyznaczono na 23 marca.

Wideo zawiera urywki filmu "Midnight Sun" oraz przedstawia Bellę Thorne śpiewającą piosenkę. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Bella Thorne znana z "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" próbuje regularnie godzić karierę aktorską z wokalną. Na jej muzyczny dorobek składają się EP-ki "Made in Japan" (2012) i "Jersey" (2014). W wakacje 2017 roku wypuściła singel "Just Call".

Niedawno można ją było oglądać w serialu "Famous in Love".

Patrick Schwarzenegger to syn Arnolda, który postanowił jak ojciec zostać aktorem. Na koncie ma udział w produkcjach "Długa droga do domu", "Królowe krzyku", "Bez miłości ani słowa" czy "Jeszcze większe dzieci".


Udostępnij! Tweetnij!