Aktualności

13-03-2018-00:07:47

George Ezra śpiewa karaoke i pije piwo

Udostępnij! Tweetnij!

George Ezra zaprezentował teledysk do piosenki "Saviour" zapowiadającej nowy album artysty.

George Ezra fot. Sony Music

W klipie widzimy muzyka w niemal pustym klubie na scenie śpiewającego karaoke. Podczas występu George Ezra raczy się piwem. W piosence "Saviour" udzielają się First Aid Kit.

Drugi studyjny krążek artysty "Staying At Tamara's" trafi do sprzedaży 23 marca na CD, winylu i w formatach cyfrowych. Płyta ukaże się trzy lata od premiery "Wanted On Voyage", z której pochodzą takie hity jak "Budapest", "Barcelona"czy "Blame it on Me". Jak zapowiada muzyk - będzie to materiał o eskapiźmie, marzeniach, lękach i miłości.

Podobnie jak "Wanted On Voyage", "Staying At Tamara's" również zainspirowały podróże, a konkretnie czary na wyspie Skye, świńska farma w Norfolk, dawna obora z mąką kukurydzianą w Kent, przerobiona stodoła w północnej Walii czy Airbnb w Barcelonie, którego właścicielką była tytułowa Tamara. Efektem doświadczeń z tych miejsc jest - jak tłumaczy twórca "zachęcający do pstrykania palcami, błyszczący mosiądzem album do rzucania włosów na wiatr" pełen pozytywnej energii, zaangażowany i skłaniający do przemyśleń.

George Ezra wystąpi 20 października w warszawskiej Progresji.

Udostępnij! Tweetnij!