Aktualności

29-03-2018-19:45:17

Grupa baletowa w teledysku Papa Roach

Udostępnij! Tweetnij!

Rockowa grupa Papa Roach opublikowała teledysk do singla "None Of The Above".

Papa Roach fot. Warner Music Poland

Klip powstał w Luksemburgu, w czasie gdy zespół odbywał europejską trasę koncertową. Zdjęcia zrealizowano w średniowiecznym zamku w Beaufort. Muzykom towarzyszyła trupa baletowa, DanceXperience. Za choreografię odpowiada ceniony w środowisku współczesnego tańca Alex Lopes, a reżyserią całości zajął się Bryson Roatch.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

- Napisaliśmy "None Of The Above" pod koniec sesji "Crooked Teeth". - Chcieliśmy stworzyć klasyczny, rockowy hymn, ale taki, który trafiłby też do młodszego pokolenia.

Longplay "Crooked Teeth" miał premierę w maju 2017 roku. Nad brzmieniem czuwali Nicholas "RAS" Furlong i Colin Brittain.

Zespół Papa Roach założony został w 1993 roku. Sukces zapewnił sobie albumem "Infest" (2000), który uzyskał status potrójnej platyny. Pochodzący z longplaya numer "Last Resort" do dziś jest największym hitem kapeli. Kolejne krążki również były ciepło przyjmowane przez fanów, szczególnie "Getting Away With Murder" z 2004, który pokrył się platyną. Łącznie płyty Amerykanów sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Papa Roach