Aktualności

14-04-2018-13:44:00

Kasia Nosowska pokazała okładkę książki. Kiedy w sprzedaży?

Udostępnij! Tweetnij!

Katarzyna Nosowska korzysta z przerwy w działalności zespołu HEY. Oprócz kilku aktorskich epizodów niebawem na jej koncie pojawi się pierwsza książka, choć jak sama przyznaje, nie nazwałaby jej debiutem literackim. Wydawnictwo jest związane z działalnością Kasi w mediach społecznościowych.

Okładka książki fot. Nosowska/Facebook

Książka zatytułowana "A ja żem jej powiedziała..." trafi do sprzedaży 23 maja. Jest to pochodna serii krótkich filmików, które od lipca 2017 roku Nosowska zamieszcza w mediach społecznościowych. Zabawne, prześmiewcze, ale też nie pozbawione uroku Kasi nagrania to jej spojrzenie i reakcja na otaczający ją świat. Filmiki cieszą się ogromną popularnością.

"W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu- rozpoczęłam przygodę z instagramem. Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi. Ot, po prostu zbiór opowiastek," napisała Nosowska. "Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy."

Okładkę książki prezentujemy obok.

W ostatnim czasie Kasia Nosowska próbuje swoich sił również jako aktorka. Wokalistka zagrała epizod w filmie "Pitbull. Ostatni pies" oraz samą siebie w serialu "Druga szansa".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!