Aktualności

22-04-2018-22:02:00

Avril Lavigne kończy prace nad nowym albumem

Udostępnij! Tweetnij!

Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne już od trzech lat pracuje nad nowym studyjnym albumem. Podczas gdy jej fani powoli tracą nadzieję, artystka ogłosiła, że jest już bliska zakończenia prac nad albumem.

Avril Lavigne fot. BMG

W miniony weekend artystka pojawiła się na charytatywnej kolacji fundacji Race to Erase MS, gdzie została zapytana o zawodowe plany. "Wiem, że niektórzy moi fani są już tym zmęczeni, ale tym razem jestem naprawdę o krok od skończenia albumu. W ciągu dwóch tygodni skończę pracę. Płyta ukaże się w tym roku," obiecała.

Piosenkarka dodała także, że krążek rzeczywiście był już kilka razy gotowy, ale wciąż czuła potrzebę, aby pisać nowe piosenki. "Ten album jest nieco inny. W ostatnich latach wiele się w moim życiu wydarzyło, m.in. zachorowałam na boleriozę. Nowa płyta pełna jest osobistych tekstów, skupia się na tekstach piosenek, na przekazie. Jest też mocno oparta na pianinie."

Dyskografię Avril zamyka wydany w 2013 roku album "Avril Lavigne". Na płycie znalazły się takie utwory, jak "Here's To Never Growing Up," "Rock N Roll" czy "Let Me Go" nagrane wspólnie z Chadem Kroegerem, jej ówczesnym mężem.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!