Aktualności

23-04-2018-12:14:24

Lunatic Soul zapowiadają "Under The Fragmented Sky"25 maja 2018 ukaże się nowe wydawnictwo Lunatic Soul "Under The Fragmented Sky".

Lunatic Soul fot. Mystic Production

Płyta będzie suplementem do wydanego w październiku ubiegłego roku piątego albumu - "Fractured" i zawierać będzie 8 nowych kompozycji, z przewagą utworów instrumentalnych. Pierwszym utworem zwiastującym całość jest kompozycja "Untamed", której można posłuchać poniżej.

- Jest mi bardzo miło przedstawić Wam pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Lunatic Soul - mówi Mariusz Duda. - "Untamed" to utwór kończący "Under The Fragmented Sky" i jednocześnie ostateczne pożegnanie z żałobnym tematem eksponowanym na "Fractured". Takie pozytywne otwarcie wydaje mi się być bardziej adekwatne do obecnej pory roku i pierwszego w historii "niejesiennego" wydawnictwa Lunatic Soul, które w całości będzie można usłyszeć już 25 maja.
Życzę Wam, by ten utwór towarzyszył Wam w wielu pozytywnych momentach.

Lunatic Soul kończy w tym roku dziesięć lat. Najnowsze wydawnictwo będzie więc też podsumowaniem pierwszego okresu w karierze solowego projektu Mariusza Dudy. Płyta ukaże się dzięki firmie Mystic Production w Polsce i Kscope na świecie.

Podziel się na facebooku!