Aktualności

26-04-2018-21:46:07

Zobacz nowe zdjęcia z filmu "Bohemian Rhapsody"

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu "Bohemian Rhapsody" o zespole Queen.

Rami Malek fot. GK Films

W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Na jednym widzimy Gwilyma Lee jako Briana Maya i Ramiego Maleka jako Freddiego Mercury'ego a na drugim całą kapelę podczas Live Aid na tle publiczności. Fotografie można zobaczyć pod tym adresem.

W roli głównej w "Bohemian Rhapsody" występuje znany z serialu "Mr. Robot", Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupi się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera zapowiedziana została na 25 grudnia 2018 roku.

Za reżyserię odpowiada Dexter Fletcher

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo". Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Rami Malek