Aktualności

14-05-2018-18:58:00

P!nk uspokaja europejskich fanów: wystąpię dla Was

Udostępnij! Tweetnij!

Kilka dni temu amerykańska piosenkarka P!nk ogłosiła nowe daty koncertów, jakie zostały zaplanowane na wiosnę 2019 roku. Europejscy fani błyskawicznie zareagowali na podpis towarzyszący ogłoszeniu.

P!nk fot. Deborah Anderson

Listę koncertów podpisano bowiem "światowa trasa koncertowa 2019", jednak zamieszczone na niej miasta znajdują się w Stanach Zjednoczonych. P!nk, która jesienią ubiegłego roku wydała nowy studyjny album, jeszcze nie zawitała z nim do Europy. Fani mieszkający na Starym Kontynencie poczuli się pominięci i postanowili przypomnieć piosenkarce, że czekają na jej wizytę.

"Europo! Nie zapomniałam o Was! Jak bym mogła?! Zagram dla Was latem 2019 roku!," napisała na Twitterze. Szczegóły tej części światowej trasy koncertowej nie są jeszcze znane, ale powinniśmy je poznać jeszcze w tym roku.

Jesienią ubiegłego roku P!nk wydała nowy studyjny album. Na płycie "Beautiful Trauma" znalazł się m.in. przebój "What About Us", piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: P!nk