Aktualności

24-05-2018-17:59:15

Mrozu z tekstem Pezeta

Udostępnij! Tweetnij!

Na dzień przed premierą, do sieci trafił jeszcze jeden utwór promujący wydawnictwo "Albo Inaczej 2". Tym razem śpiewa Mrozu.

Mrozu fot. Warner Music Poland

Na pierwszej płycie śpiewali m.in. Zbigniew Wodecki, Ewa Bem, Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski. Tym razem klasyki polskiego hip-hopu zostały zinterpretowane przez gwiazdy młodego pokolenia. Na "Albo Inaczej 2" usłyszymy m.in. Natalię Nykiel, Mroza, Fismolla, Rosalie. i Justynę Święs.

Najnowszym kawałkiem promującym zestaw jest "Gdyby miało nie być jutra" w wykonaniu Mroza z tesktem Pezeta. Wokalista dodał również swoje trzy grosze do nowej kompozycji, za którą w większości, podobnie jak na całej płycie, odpowiada Mariusz Obijalski. Z efektem można się zapoznać poniżej.

"Albo Inaczej 2" ukaże się 25 maja nakładem Alkopoligamia.com. Na żywo projekt będzie można usłyszeć w najbliższym czasie m.in. w Warszawie, Wrocławiu i Olsztynie:

10 czerwca - Piknik Kulturalny Co Jest Grane, Wrocław
15 czerwca - Co Jest Grane 24 Festival, Warszawa
23 czerwca - H&M Loves Music, Warszawa
18 sierpnia - Olsztyn Green Festival

W 2009 roku Mrozu nagrał debiutancką płytę "Miliony Monet". Rok później na rynku pojawił się jego longplay "Vabank", a w 2014 roku - zestaw "Rollercoaster". Muzyk na koncie ma przeboje "1000 m nad ziemią", "Jak nie my to kto" z udziałem Tomsona czy "Nic do stracenia" ze Sound'n'Grace. W lutym 2017 wydał najnowszą płytę, "Zew".
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Mrozu, Pezet