Aktualności

12-06-2018-12:29:42

30 Seconds To Mars bez gitarzysty

Udostępnij! Tweetnij!

Gitarzysta Tomo Miličević opuścił 30 Seconds To Mars. Na pokładzie zostali już tylko bracia Jared Leto i Shannon Leto.

30 Seconds to Mars fot. Universal Music Polska

30 Second To Mars od pewnego czasu koncertowali bez gitarzysty więc zaczęły pojawiać się plotki dotyczące odejścia muzyka. Tomo Miličević postanowił przeciąć spekulacje wydając oświadczenie w tej sprawie.

- Nie wiem jak wytłumaczyć tę decyzję tak naprawdę - napisał Tomo Miličević. - Ale uwierzcie mi to najlepsza decyzja dla mnie i dla zespołu.

Całe oświadczenie muzyka można zobaczyć poniżej.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Miličević, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany "A Day In the Life of America". Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. "A Day in the Life of America" ukaże się w 2018 roku.

Lider kapeli, Jared Leto, to także znakomity aktor. Na koncie ma Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie", a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction "Blade Runner 2049".


Udostępnij! Tweetnij!