Aktualności

19-07-2018-19:43:47

Troye Sivan tańczy z Arianą Grande

Udostępnij! Tweetnij!

Troye Sivan zaprezentował oficjalny teledysk do singla "Dance To This".

Troye Sivan fot. Archiwum

Zarówno w utworze, jak i w klipie pojawia się Ariana Grande. Piosenka jest zapowiedzią nowego albumu Sivana, "Bloom". Reżyserią obrazka zajął się współpracownik magazynu "Vogue", Bardia Zeinali, odpowiedzialny także za klip do "Bloom".

"Dance To This" po premierze trafiło na pierwsze miejsce iTunes w 21 krajach. Tylko w ciągu dwóch dni od premiery utwór zdobył pięć milionów streamów w serwisach cyfrowych, a teraz ma ich ponad 50.

"Bloom" - najnowsza płyta Troye Sivana, ukaże się 31 sierpnia. Wydawnictwo promują utwory "Dance To This", "Bloom" oraz "My My My!".

Debiutancki album Troye Sivana "Blue Neighbourhood" z 2015 roku trafił na szczyt iTunes w 66 krajach. Sprzedano ponad 2,5 mln egzemplarzy płyty na całym świecie. Singel "Youth" znalazł się na 1. miejscu Billboard’s Hot Club Play, a w Stanach zyskał status platyny. Troye Sivan trafił na okładki "Rolling Stone", "Out", "V Magazine" i "The New York Times". Jest laureatem Billboard Music Awards i dwóch nagród GLAAD Media.

W tym tygodniu ukazała się EP-ka Troye "Spotify Singles", na którą trafił utwór "Bloom" oraz cover Post Malone’a "Better Now".

Udostępnij! Tweetnij!