Aktualności

20-08-2018-20:55:04

Ben Hardy dostał rolę w filmie "Bohemian Rhapsody" dzięki kłamstwu

Udostępnij! Tweetnij!

Ben Hardy na castingu do filmu "Bohemian Rhapsody" skłamał, że potrafi grać na perkusji.

Ben Hardy i Joseph Mazzello fot. Imperial - Cinepix

Aktor otrzymał rolę, od razu zatrudnił nauczyciela gry na perkusji i trenował 10 godzin dziennie.

- Bryan Singer chciał zatrudnić do roli Rogera Taylora kogoś, kto naprawdę potrafi grać na perkusji - wspomina Ben Hardy. - A ponieważ bardzo chciałem dostać tę rolę skłamałem, że potrafię. Następnie musiałem w bardzo krótkim czasie przygotować nagranie jak gram dla producentów. Kupiłem najtańszy zestaw perkusyjny i uczyłem się 10 godzin dziennie.

Ostatecznie aktor otrzymał rolę.

W roli głównej w "Bohemian Rhapsody" występuje znany z serialu "Mr. Robot", Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera zapowiedziana została na 2 listopada 2018 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo". Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Ben Hardy