Aktualności

13-09-2018-21:46:04

Setki naśladują Eminema

Udostępnij! Tweetnij!

Eminem opublikował teledysk do piosenki "Lucky You" z albumu "Kamikaze".

Eminem fot. Universal Music Polska

Eminem i towarzyszący mu w piosence Joyner Lucas wędrują przez postapokaliptyczny krajobraz a wraz z nimi pojawiają się zakapturzone postacie z czerwonymi oczami. Dość przerażające figury ostatecznie okazują się komicznym elementem klipu, gdy zaczynają powtarzać wszystkie ruchy wykonywane przez artystów.

Album "Kamikaze" zawiera 13 kompozycji. Okładka albumu nawiązuje do klasycznej płyty Beastie Boys "Licensed to Ill". Wśród gości znaleźli się Joyner Lucas, Paul Rosenberg, Royce Da 5'9" oraz Jessie Reyez. Ostania kompozycja na albumie to kawałek, który Eminem przygotował na potrzeby filmu "Venom" z Tomem Hardym i Rizem Ahmedem.

Za produkcję "Kamikaze" odpowiadają Dr. Dre i Eminem oraz Mike Will Made It ("Greatest", "Fall"), Illadaproducer, Ronny J, Jeremy Miller, Boi-1da & Jahaan Sweet, Tay Keith, Tim Suby czy Fred Ball. Płyta została nagrana w Effigy Studios w Detroit.

Eminem wykorzystał na płycie kompozycje "Humble" Kendricka Lamara, "Woke Up Like This" Playboi Carti, "Oouu" Young M.A oraz "I'm Bad" L.L. Cool J-a.

Eminem to jeden z największych hiphopowych artystów. Zadebiutował w 1996 roku longplayem "Infinite" (1996). Na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Eminem