Aktualności

08-10-2018-11:03:10

Zuza Jabłońska chce byś powiedział jej to prosto w twarz

Udostępnij! Tweetnij!

Zuza Jabłońska zaprezentowała teledysk "Powiedz mi to w twarz" nakręcony z Janem Rapowanie oraz Silesem.

Zuza Jabłońska fot. Universal Music Poland

Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids", wyraża sprzeciw wobec hejtowania w internecie. Jej najnowszy singiel "Powiedz mi to w twarz" to manifest. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w sieci. Zuza Jabłońska mówi "Nie" plotkowaniu, omawianiu innych w zaciszu pozornie bezpiecznych form komunikacji, które nie wymagają konfrontacji twarzą w twarz.

Zuza Jabłońska jest świetnym przykładem osoby, która nie pozwoliła, aby definiowano ją przez zespół Tourette’a. Nastolatka zrzuciła bagaż, którym codziennie obciążała ją choroba. Dziewczyna wyszła do ludzi, spełniła swoje marzenia. Singel "Powiedz mi to w twarz" motywuje do przeciwstawiania się słabościom. Stanowi szczególną inspirację do walki ze stereotypowym traktowaniem ludzi innych niż my sami.

W utworze "Powiedz mi to w twarz" gościnnie udział wzięli Jan Rapowanie i Siles. Najstarszy w całym towarzystwie Siles ma 20 lat.

Akcja Social Media #powiedzmitowtwarz polega na zaangażowaniu się poprzez posty na Instagramie/Facebooku w postaci zdjęć/filmików, gdzie użyty jest również hasztag #powiedzmitowtwarz.

Udostępnij! Tweetnij!