Aktualności

11-10-2018-12:07:00

Poznaj szczegóły nowego albumu Meli Koteluk!

Udostępnij! Tweetnij!

Mela Koteluk wróciła z nowym singlem, ale także ze szczegółami nowej studyjnej płyty. Album zatytułowany "Migawka" ukaże się 9 listopada. Co wiemy o krążku?

Okładka albumu fot. Warner Music Polska

Na płycie znajdzie się 11 utworów. Kompozycje powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy, z dala od miasta i codziennego zgiełku. Mela jest autorką wszystkich tekstów, muzyka natomiast powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół.

Producentem krążka jest Marek Dziedzic, z którym Koteluk pracowała przy poprzednim albumie. W nagraniach udział wzięli: Tomek „Serek” Krawczyk, Tomek Kasiukiewicz, Robert Rasz, Piotr Zalewski, Marek Dziedzic oraz goście: Sandra Kopijkowska, Skubas i Fair Play Quartet. Tracklistę albumu prezentujemy poniżej, a okładkę można zobaczyć obok.

1. Odprowadź

2. Los hipokampa

3. Doskonale

4. Hen , hen

5. Tańczę, przepływam

6. Ja, fala

7. Odlatujemy

8. Ogniwo

9. Aha

10. Wschód

11. Janie


Wydawnictwo zapowiada singiel "Odprowadź", który zadebiutował 11 października. Lyric video do piosenki jest już dostępne na YouTube.

Promując krążek Mela wyruszy w trasę koncertową. Informacje o nadchodzących koncertach - trasa startuje już 22 października - są dostępne tutaj. W zakładce konkursowej można natomiast wygrać zaproszenia na wybrane koncerty!

Dyskografię Meli zamyka wydany w 2014 roku album "Migracje". Płyta pokryła się platyną i dotarła do #1 miejsca na polskiej liście sprzedaży.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!