Aktualności

14-10-2018-20:53:00

P!nk odwiedzi Polskę. Artystka zapowiada Beautiful Trauma 2019 Tour

Udostępnij! Tweetnij!

Choć do Polski, już od lat, coraz chętniej i liczniej przyjeżdżają zagraniczne gwiazdy, na powrót P!nk trzeba było czekać 15 lat. Na szczęście przy okazji nadchodzącej trasy koncertowej artystka nie ominie naszego kraju.

P!nk fot. archiwum artysty

Na wtorek, 16 października, zapowiedziano ogłoszenie dat europejskiej, stadionowej trasy koncertowej promującej album "Beautiful Trauma". P!nk, co pada z jej ust w materiale video, odwiedzi m.in. Warszawę. Dzienną datę koncertu oraz jego lokalizację poznamy już we wtorek, ale skoro jest to trasa stadionowa chyba możemy w ciemno stwierdzić, że piosenkarka zjawi się na Stadionie Narodowym.

Oprócz Warszawy na liście koncertów znalazło się m.in. pięć niemieckich miast, Amsterdam i Paryż. Do tych dwóch ostatnich P!nk zawita odpowiednio 16 czerwca i 3 lipca.


Już w maju tego roku piosenkarka poinformowała, że wbrew obawom jej europejskich fanów, nie zapomniała o trasie po Europie. Jak widać dotrzymuje słowa. Organizatorem polskiego koncertu jest Live Nation Polska.

Jesienią ubiegłego roku P!nk wydała nowy studyjny album. Na płycie "Beautiful Trauma" znalazł się m.in. przebój "What About Us", piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: P!nk