Aktualności

20-10-2018-20:51:00

Novika powraca z nowym singlem! Posłuchaj.

Udostępnij! Tweetnij!

Novika zaprezentowała nowy singiel będący jednocześnie zapowiedzią jej nowej studyjnej płyty. Premierę albumu zaplanowano na styczeń 2019 roku.

Novika fot. Eliza Krakówka

Album "Bez cukru", bo taki tytuł otrzymał czwarty autorski album Noviki, zwiastuje piosenka "Unsafe". Kojarzona z delikatnym wokalem Novika zaśpiewała emocjonalnie i z pazurem. "Unsafe" to mocny numer z przebojowym refrenem i uniwersalnym przesłaniem. Piosenka jest wspólnym dziełem Noviki i duetu producenckiego Sampler Orchestra. Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych.

Do utworu powstał także teledysk, stylistyką nawiązuje do lat 90. jednocześnie odwołując się do dzisiejszej rzeczywistości zdominowanej przez media społecznościowe.

Novika od lat jest jedną z najaktywniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej i klubowej. Współpracowała m. in. z Andrzejem Smolikiem, Fiszem czy Skubasem, wydała trzy solowe albumy (ostatni "Heart Times" z 2013 roku) i regularnie występuje w klubach w całej Polsce. Od października 2017 r. prowadzi audycję “Lekkość Bitu” w Chilli Zet (wcześniej m.in. Radiostacja, Radio BIS, Roxy FM i Czwórka).
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Novika

{* *}