Aktualności

07-11-2018-09:00:42

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski są "Na szczycie"

Udostępnij! Tweetnij!

"Na szczycie" to pierwszy singel i teledysk z długo oczekiwanej płyty Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego.

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski "Na szczycie" fot. Agora

Singel "Na szczycie" to pierwszy utwór z pierwszej wspólnej płyty Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego. Płyta pojawi się w styczniu 2019 roku.

- Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą - tak o narodzinach płyty oraz singlu "Na szczycie" mówi Patrycja Markowska. - Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy. Pierwszy singiel "Na szczycie" jest tego najlepszym dowodem. Piotr Rubik z zaprzyjaźnionego zespołu LemON oraz Maciek Wasio, z którym spotykali się wspólnie na scenie, to autorzy tej piosenki. Do tego fantastyczny Sound'n'Grace.

Premiera wspólnego albumu Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego zapowiadana jest na styczeń, zaś 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert, będący gratką dla fanów obojga artystów. Oprócz premierowych wspólnych piosenek zagrają oni wszystko, co mają najlepszego w dorobku – Patrycja z własnym zespołem, a Grzegorz z kolegami z Perfectu.

Udostępnij! Tweetnij!