Aktualności

13-11-2018-11:10:28

Imagine Dragons nie tylko grają dla Ralpha Demolki

Udostępnij! Tweetnij!

Imagine Dragons nie tylko napisali piosenkę do filmu "Ralph Demolka w internecie", ale tez zagrali w animacji.

"Ralph Demolka w internecie" fot. Disney

W klipie poniżej można uchwycić moment, w którym widać Imagine Dragons oglądających Ralpha na ekranie (na stoliku stoi figurka czerwonego smoka).

Film "Ralph Demolka w internecie" trafi do polskich kin 11 stycznia 2019.

– Nowa odsłona przygód Ralpha to film idealny na nasze czasy pod wieloma względami. Opowiada między innymi o poszukiwaniu własnej tożsamości czy o samotności w czasach internetu - mówi Dan Reynolds z Imagine Dragons. - Wewnętrzna walka głównego bohatera o akceptację samego siebie bardzo do nas przemówiła, dlatego postaraliśmy się uchwycić te emocje w naszej piosence.

Za reżyserię "Ralpha Demolki w internecie" odpowiadają Rich Moore oraz Phil Johnston. Twórcy są niezwykle zadowoleni ze współpracy z Imagine Dragons.

– "Zero" w napisach końcowych to dość odważny wybór. W kawałku słyszymy słowa kogoś, kto wątpi w swoją wartość, kto całe dobre samopoczucie opiera na relacji z jedną osobą. Gdy ta przyjaźń jest zagrożona, pojawia się mnóstwo lęków – mówi Moore, a Johnston dodaje: – Dzięki kawałkowi Imagine Dragons wiemy, że nie jesteśmy sami. Zespół wykonał świetną robotę. Idealnie wpasowali się w przesłanie filmu. Na końcu wszyscy chcemy tańczyć.

W oryginalnej wersji filmu możemy usłyszeć głosy takich gwiazd jak John C. Reilly, Sarah Silverman, Gal Gadot, Kristen Bell, Taraji P. Henson, Mandy Moore i Idina Menzel.

Udostępnij! Tweetnij!