Aktualności

28-11-2018-12:01:00

Już jest! Zobacz najnowszy teledysk Meli Koteluk

Udostępnij! Tweetnij!

Mela Koteluk, która na początku listopada wydała nową studyjną płytę zatytułowaną "Migawka" zaprezentowała teledysk do drugiego singla. Klip w reżyserii Joanny Skiby zrealizowany został na Sycylii.

Kadr z teledysku

Na drugi singiel z "Migawki" wybrano utwór "Ogniwo". Piosenka opowiada o zmianie perspektywy, porzuceniu złudzeń i życiu zgodnie z własną intuicją.

"Nie było nam łatwo zdecydować, która piosenka będzie kolejnym singlem, ponieważ na swój sposób każdy utwór jest dla nas ważny. Ogniwo opowiada o bardzo istotnym momencie - kiedy podejmuje się decyzję, aby naprawdę zacząć żyć po swojemu, w pełni świadomie," mówi Mela Koteluk.

Nad klipem pracowano na Sycylii, w niewielkiej miejscowości Mondello. Gościnnie wystąpił w nim ceniony choreograf, tancerz i reżyser teatralny Leszek Bzdyl. Za zdjęcia odpowiada Marcin Morawicki.

W tym roku Mela Koteluk zagra jeszcze dwa koncerty - w Krakowie (3 grudnia) i w Lublinie (4 grudnia). Bilety na wydarzenia są nadal dostępne w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej - tutaj.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!