Aktualności

06-12-2018-23:19:00

Avril Lavigne zapowiada premierę nowego singla

Udostępnij! Tweetnij!

Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne, która we wrześniu tego roku zaprezentowała pierwszy od pięciu lat singiel, zapowiedziała premierę nowej piosenki. Utwór zapowiada jej szóstą studyjną płytę, która ukaże się w 2019 roku.

Okładka singla

Nowy singiel Lavigne nosi tytuł "Tell Me It's Over". Producentem piosenki jest Johan Carlsson, zaś współautorami Melissa Bel, Justin Gray i Ryan Cabrera. Premierę piosenki zaplanowano na przyszłą środę, 12 grudnia. Okładkę singla prezentujemy obok.

Nie wykluczone, że cyfrowej premierze piosenki będzie towarzyszyła premiera teledysku. Jego zapowiedź, w formie zdjęć z planu, pojawiła się na profilach Avril w mediach społecznościowych.

Szósty studyjny album Avril Lavigne, album "Head Above Water" ukaże się w lutym 2019 roku. Album zapowiada singiel o tym samym tytule.

Dyskografię Avril zamyka wydany w 2013 roku album "Avril Lavigne". Na płycie znalazły się takie utwory, jak "Here's To Never Growing Up" czy duet z jej ówczesnym mężem, Chadem Kroegerem, zatytułowany "Let Me Go".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!