Aktualności

10-01-2019-10:46:05

Lady Gaga wycofuje piosenki z R.Kellym

Udostępnij! Tweetnij!

W emocjonalnym wpisie na Twitterze Lady Gaga przeprosiła za współpracę z R. Kellym.

Lady GaGa fot. Universal Music Polska

Po premierze filmu "Surviving R. Kelly", który wstrząsnął show-biznesowym światem Lady Gaga postanowiła przeprosić za współpracę z wokalistą. Piosenkarka nagrała z nim w 2013 roku kompozycję "Do What U Want".

- W stu procentach popieram te kobiety, wierzę im, wiem, że cierpią i odczuwają ból i wiem, że ich głosy powinny być słyszane i traktowane poważnie - napisała Lady Gaga. - Zarzuty wobec R. Kelly'ego są absolutnie przerażające i nie do obrony. Jako ofiara napaści na tle seksualnym, nagrałam piosenkę i wideo w mrocznym czasie w moim życiu, miałam zamiar stworzyć coś wyzywającego i prowokującego, ponieważ byłam zła i wciąż nie przerobiłam traumy, które miały miejsce w moim życiu.

Lady Gaga dodała, że wycofa piosenkę ze wszystkich serwisów streamingowych.

Lady Gaga ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro", "Just Dance" czy "Poker Face". Ostatni album Amerykanki, "Joanne", miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio zajęta była na planie "A Star Is Born", nowej wersji "Narodzin gwiazdy" w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera. Film trafił do polskich kin 30 listopada 2018 roku.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Lady Gaga