Aktualności

10-01-2019-21:22:00

Halsey z nowym teledyskiem do swojego numeru #1!

Udostępnij! Tweetnij!

Halsey robi wszystko, aby jej pierwszy solowy numer #1 na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 pozostał na szczycie dłużej niż tydzień.

Kadr z teledysku

Piosenkarka najpierw wypuściła nowy remiks utworu "Without Me", a teraz zaprezentowała nowy teledysk. Wertykalny klip powstał już podczas prac nad pierwszą udostępnioną wersję klipu. Można go oglądać w odtwarzaczu poniżej.Utwór "Without Me" to drugi w karierze Halsey #1 w Stanach Zjednoczonych, ale po raz pierwszy jest to solowa kompozycja młodej Amerykanki. W przeszłości #1 stał się singiel The Chainsmokers, "Closer" nagrany w duecie z Halsey.

Halsey zadebiutowała w sierpniu 2015 roku płytą "Badlands". Właśnie na tym krążku znalazł się jej przebój "Castle", który trafił również na ścieżkę muzyczną do obrazu "Łowca i Królowa Lodu". Ponadto zrealizowała piosenkę "Not Afraid Anymore" do filmu "Ciemniejsza strona Greya" ("Fifty Shades Darker"). Pojawiła się także w serialu "Roadies" Camerona Crowe'a. Druga płyta Halsey, "Hopeless Fountain Kingdom", ukazała się w 2017 roku.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Halsey