Aktualności

11-01-2019-21:56:49

Sam Smith i tańczy z nieznajomą Normani

Udostępnij! Tweetnij!

Sam Smith i znana z zespołu Fifth Harmony Normani opublikowali singel "Dancing With a Stranger".

Sam Smith i Normani fot. Universal Music Polska

"Dancing With a Stranger" to zmysłowy utwór łączący pop i R'n'B. Głosy Sama i Normani idealnie uzupełniają się. Do spotkania tych artystów doszło w Los Angeles, gdzie Smith pracował ze producentami Stargate'em i Jimmym Napesem. Normani pracowała w studiu obok. Jak się okazało, Sam jest fanem twórczości wokalistki Fifth Harmony, z wzajemnością. Do tej współpracy nie mogło więc nie dojść.

Sam Smith spędził 2018 rok w trasie koncertowej promującej drugi album "The Thrill of it All". "Dancing With a Stranger" to pierwszy singel artysty w nowym roku i następca światowego hitu "Promises" z Calvinem Harrisem. Wokalista nagrał również piosenkę "Fire on Fire" do produkcji Netflixa i BBC zatytułowanej "Watership Down" ("Wodnikowe wzgórze").

- Jestem niezwykle podekscytowany, że wszyscy będą mogli usłyszeć "Dancing With a Stranger" - mówi Sam Smith. - Piosenka powstała podczas trasy "The Thriss of it All". W utworze opisuję emocje związane z łączeniem życia prywatnego i byciem w trasie. Jest to dla mnie wyjątkowa chwila, ponieważ zawsze uwielbiałem Normani. Jestem niezmiernie szczęśliwy obserwując, jak rozwija się jej kariera.

Normani rozpoczęła karierę solową w 2018 roku za sprawą singla "Love Lies" w duecie z Khalidem. Utwór zajął pierwsze miejsce na liście Top 40 Radio w Stanach Zjednoczonych. Wokalistka wydała jeszcze kilka innych piosenek, w tym dwa utwory z Calvinem Harrisem oraz "Waves" z 6LACK. Artystka współpracowała m.in. z Quavo i Kehlani. Normani pracuje obecnie nad debiutanckim solowym albumem, a w marcu ruszy w trasę jako support Ariany Grande w USA.

- To prawdziwy zaszczyt, że mogłam nagrać kawałek z jednym z najlepszych wokalistów naszej dekady - mówi Normani. - Sam Smith od dłuższego czasu jest jednym z najczęściej słuchanych przeze mnie artystów. Nigdy bym nie przypuszczała, że będę mogła powiedzieć: nagrałam z nim piosenkę. Rozpiera mnie duma. Nie mogę doczekać się, aż wszyscy będą mogli usłyszeć nasz kawałek. Od pierwszego momentu wiedziałam, że to coś wyjątkowego. Zakochałam się w tym utworze i mam nadzieję, że słuchacze również będą mieli podobne odczucia. Jestem bardzo wdzięczna Samowi, że mi zaufał. Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie. Kocham was i modlę się, abyście byli zadowoleni z "Dancing With a Stranger".

Udostępnij! Tweetnij!