Aktualności

23-01-2019-17:53:45

Twenty One Pilots popijają chlor

Udostępnij! Tweetnij!

Twenty One Pilots opublikowali teledysk do piosenki "Chlorine".

Twenty One Pilots fot. Archiwum zespołu

Twenty One Pilots zaprezentowali klip promujący album "Trench", tym razem do utworu “Chlorine". Reżyserią zajął się znany ze współpracy z zespołem Real Bear Media.

"Chlorine" to utwór pochodzący z ostatniej płyty zespołu "Trench", która w pierwszym tygodniu po premierze została odsłuchana w serwisach streamingowych ponad 110 milionów razy. Album zadebiutował w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się albumów w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Szwecji czy Australii. Z płyty "Trench" pochodzi nominowany do tegorocznych nagród Grammy utwór “Jumpsuit".

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Josh i Tyler łączą ze sobą parę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. W ramach promocji płyty "Trench" Amerykanie zagoszczą także w Polsce. Koncert zespołu odbędzie się 15 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Płyta "Trench" jest następczynią "Blurryface", która wspięła się na szczyt Billboardu i pokryła się w USA potrójną platyną. Z niej pochodzą singlowe przeboje "Tear In My Heart", "Ride" oraz siedmiokrotnie platynowy "Stressed Out". Teledysk do ostatniej z piosenek obejrzano na YouTube ponad 1,4 miliarda razy. Za utwór "Stressed Out" Tyler i Josh odebrali w 2017 roku nagrodę Grammy.

Udostępnij! Tweetnij!