Aktualności

24-01-2019-13:13:38

PRO8L3M powróci 1 marca

Udostępnij! Tweetnij!

PRO8L3M zapowiada nową płytę. "Widmo" ukaże się już 1 marca 2019 roku.

PRO8L3M "Widmo" fot. Archiwum

Drugi w karierze zespołu PRO8L3M longplay będzie nosił tytuł "Widmo", a jego premiera zaplanowana jest na 1 marca. W ramach zapowiedzi płyty zespół ujawnił okładkę. Tym razem artyści, aby zrealizować koncepcję oprawy albumu wybrali się w podróż aż do Pakistanu.

Czego możemy się spodziewać po "Widmie"? To płyta, która zadaje wiele pytań o kierunek w jakim zmierza nasz świat i my sami. Zarysowuje wiele wizji, czasem mrocznych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych. Nie zabraknie porywających, lirycznych pomysłów Oskara i zaskakujących eksploracji muzycznych Steeza. "Widmo" krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju, degradacji środowiska oraz rzuca światło na niedostrzegane zjawiska. Adresowanie współczesnych problemów i idących za nimi potrzeb, to także motyw przewodni unikatowego gadżetu, przygotowanego przez zespół w limitowanej edycji preorderu albumu - masek antysmogowych.

Album "Widmo" na przełomie marca i kwietnia 2019 promować będzie trasa koncertowa.

Za zdjęcie z okładki wydawnictwa odpowiedzialny jest Michał Klusek (sesja realizowana we współpracy z SHOOTME), a projekt graficzny przygotował Darren Oorloff - uznany grafik z Melbourne, specjalizujący się w identyfikacji wizualnej projektów muzycznych.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: PRO8L3M