Aktualności

17-02-2019-17:35:45

Bette Midler zaśpiewa na Oscarach

Udostępnij! Tweetnij!

Bette Midler wystąpi podczas nadchodzącej oscarowej gali.

Bette Midler fot. UIP

Aktorka i wokalistka zaśpiewa piosenkę "The Place Where Lost Things Go", pochodzącą z filmu "Mary Poppins powraca".

W obrazie oryginalnie utwór wykonuje odtwórczyni tytułowej bohaterki, Emily Blunt. Wcześniej producenci gali zapowiedzieli, że przy okazji "The Place Where Lost Things Go" na scenie pojawi się specjalny gość. Teraz wiadomo, że będzie to dwukrotnie nominowana do nagrody Akademii Bette Midler. Prawdopodobnie za fortepianowy akompaniament odpowiadać będzie kompozytor utworu, Marc Shaiman.

Na Oscarach będzie można usłyszeć wszystkie pięć nominowanych do nagrody piosenek. 24 lutego wystąpią więc także Lady Gaga i Bradley Cooper z utworem "Shalow" z musicalu "Narodziny gwiazdy" oraz Kendrick Lamar i SZA z piosenką "All the Stars" z "Czarnej pantery".

Po zamieszaniu z Kevinem Hartem, który ostatecznie odmówił udziału w uroczystości jako gospodarz, Akademia Filmowa podjęła decyzję, że nie będzie jednego prowadzącego. Producenci show zamiast tego planują by uroczystość została podzielona na kilka sekcji i każdą z nich poprowadził ktoś inny.

Ostatnio trzy osoby prowadziły Oscary w 1987 roku. Byli to Chevy Chase, Goldie Hawn, Paul Hogan. W tym roku zapewne tych osób będzie jeszcze więcej.

91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Hollywood. Transmisję przeprowadzi 225 krajów.

Bette Midler ostatnio można było podziwiać w nowej odsłonie serialu "Murphy Brown". Jej dyskografię zamyka album "It's the Girls!" z 2014 roku.

Udostępnij! Tweetnij!