Aktualności

18-03-2019-19:40:00

Metallica (znów) zagra z orkiestrą symfoniczną!

Udostępnij! Tweetnij!

Metallica, San Francisco i orkiestra symfoniczna to dla fanów zespołu rok 1999 i kultowy już album "S&M". Po dwudziestu latach zespół ogłasza, że nadchodzi "S&M 2". Właśnie ujawniono szczegóły tego wyjątkowego koncertu.

Metallica będzie gwiazdą otwarcia Chase Center w San Francisco. Na 6 września zaplanowano koncert, podczas którego Metallica, po raz pierwszy od dwudziestu lat, wystąpi z San Francisco Symphony. Dyrygentem orkiestry będzie Michael Tilson Thomas.

Oficjalnie ogłoszono, że szczęśliwcy, którym uda się zdobyć bilety na koncert będą mieli okazję posłuchać utworów Metalliki w aranżacji Michaela Kamena, tych sprzed dwudziestu lat. Nie zabraknie także orkiestrowych aranżacji piosenek, które ukazały się po premierze "S&M". Pracą nad ich zaaranżowaniem zajmie się Bruce Coughlin.

Przypominamy, że na 21 sierpnia zaplanowano koncert Metalliki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zespół cały czas koncertuje po świecie w ramach WorldWired Tour, trasy promującej album "Hardwired…To Self-Destruct".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: metallica