Aktualności

23-05-2019-13:00:00

Dawid Podsiadło prezentuje nowy teledysk!

Udostępnij! Tweetnij!

Dawid Podsiadło bardzo długo kazał czekać swoim fanom na premierę nowego teledysku. W dzień urodzin, świętując także wyprzedanie koncertu na PGE Narodowym, muzyk prezentuje klip do utworu "Trofea".

Kadr z teledysku

W teledysku zagrali Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr. To trzeci singiel Dawida do piosenki z albumu "Małomiasteczkowy", który nie znika z czołówki list sprzedaży w Polsce. Album osiągnął status diamentowej płyty, tak samo jak dwa poprzednie krążki tego wykonawcy - "Comfort and Happiness" oraz " Annoyance and Disappointment". Podsiadło jest zatem niekwestionowanym rekordzistą Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Dwa pierwsze single z płyty, "Małomiasteczkowy" oraz "Nie ma fal" przez wiele tygodni są czołówką radiowych list przebojów i serwisów streamingowych, zyskując odpowiednio statusy diamentu i potrójnej platyny.

Dawid Podsiadło wyprzedał wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym (28 września 2019 r.). W ciągu trzech godzin fani zakupili ponad 98 procent biletów, finalnie wykupując wszystkie w ciągu 5 dni.

Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album "Café Belga". Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, jaki artysta zagra w tym roku.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!