Aktualności

09-06-2019-21:34:00

Joe Jonas: My Chemical Romance mają próby obok nas!

Udostępnij! Tweetnij!

W miniony piątek zespół Jonas Brothers wydał pierwszą od lat nową studyjną płytę. Wraz z jej premierą członkowie zespołu intensywnie promują nową płytę. W jednym z wywiadów padło jednak zdanie, które powinno zainteresować fanów My Chemical Romance.

Jonas Brothers fot. materiały promocyjne

O powrocie zespołu, przez wielu uważanych za jeden z najważniejszych zespołów rockowych początku lat 2000, mówi się co pewien czas. Słowa Joe Jonas sugerują, że powrót jest nie tylko możliwy, ale także przygotowywany według niedawnych słów Gerarda Waya.

"Słyszałem, że My Chemical Romance mają próby obok nas, w Nowym Jorku. Sądziłem, że się rozpadli, więc… taka ploteczkach," powiedział Joe w najnowszym wywiadzie. 

Kilka miesięcy temu Way przyznał, że gdyby doszło do powrotu My Chemical Romance odbyłoby się to bez większych zapowiedzi i machiny promocyjnej. "Wypuścilibyśmy nową muzykę, tak po prostu". 

W tym roku mija 15 lat od premiery debiutanckiego singla My Chemical Romance, "I’m Not Okay (I Promise)". W marcu 2013 roku zespół ogłosił zawieszenie działalności. 

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!