Aktualności

24-07-2019-00:08:00

Posłuchaj nowego singla Taylor Swift!

Udostępnij! Tweetnij!

Na miesiąc przed premierą nowego studyjnego albumu Taylor Swift zaprezentowała trzecią kompozycję, która trafi na płytę "Lover".

Okładka singla

Utwór nosi tytuł "The Archer" i jest balladą, którą Swift napisała wspólnie z Jackiem Antonoffem. Płyta zatytułowana "Lover" trafi do sprzedaży 23 sierpnia. Na krążek trafi 18 utworów, w tym singiel "Me!" oraz kompozycja "You Need to Calm Down".

"To album o bardzo romantycznym tonie," powiedziała Swift podczas czatu z fanami. "Nie mam na myśli utworów o miłości, bo myślę, że romantyzm to nie tylko utwory o szczęśliwym zakochaniu. Myślę, że romantyzm można znaleźć w samotności, smutku, konfliktach czy po prostu radzeniu sobie z różnymi sytuacjami w życiu."

Album ukaże się w czterech wersjach rozszerzonych - m.in. z notatkami Taylor z procesu tworzenia albumu, plakatem, książką z tekstami piosenek.

Siódma studyjna płyta Taylor będzie pierwszym albumem w jej karierze, który nie ukaże się pod szyldem jej macierzystej wytwórni płytowej, Big Machine. Od listopada 2018 roku piosenkarka jest artystką Republic Records.

Jej dyskografię zamyka wydany w październiku 2017 roku album "Reputation". Na płycie znalazły się takie single, jak "Look What You Made Me Do" czy przebój "Delicate".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!