Aktualności

27-11-2019-16:55:00

Doro wystąpi w Polsce w listopadzie 2020 roku

Udostępnij! Tweetnij!

Doro Pesch wraz z zespołem ponownie zagości w Polsce, Legenda niemieckiego heavy metalu ruszy w europejską trasę, by promować najnowszy album "Forever Warriors, Forever United".

Doro fot. Warner Music Poland

Koncert Doro odbędzie się 18 listopada 2020 roku w warszawskim klubie Proxima.

Doro Pesch to niekwestionowana królowa heavy metalu i żywa legenda gatunku, uwielbiana przez fanów na całym świecie. Nie tylko przez wzgląd na wspaniałą muzykę, którą tworzyła pod szyldem Warlock i tworzy jako Doro, lecz również ze względu na swoją otwartość i miłość do fanów, którą na każdym kroku podkreśla.

Pochodząca z Düsseldorfu Niemka z grania heavy metalu uczyniła życiowy priorytet. Jej rodziną są przyjaciele z zespołu, ekipy technicznej, a przede wszystkim miliony maniaków metalu na świecie, którzy niezliczone ilości razy owacyjnie przyjmowali występy Doro, chociażby na legendarnym festiwalu Wacken Open Air, na który regularnie jest zapraszana oraz niemal we wszystkich zakątkach świata, w których organizowane są metalowe koncerty.

Kumpela Lemmy'ego z Motörhead, czy Gene'a Simmonsa z Kiss, tworzy klasyczny, melodyjny heavy metal, który doskonale sprawdza się na koncertach. Doro wspaniale dyryguje na nich publicznością, która ochoczo zdziera gardła przy takich klasykach, jak choćby “All We Are".Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Doro