Aktualności

30-04-2021-10:21:41

Drenchill i Holy Molly prezentują singiel "Talk Talk"

Udostępnij! Tweetnij!

Twórca hitów „Freed From Desire” i „Never Never” łączy siły z Holy Molly, wokalistką znaną z hitu „Menage A Trois”! Poznajcie "Talk Talk"

Materiały prasowe

Kiedy Drenchill zaprezentował swoją aranżację klasyku Gali „Freed From Desire” w listopadzie 2018 roku, nikt nie mógł przewidzieć jak dalej podtoczą się losy artysty. Utwór stał się megahitem w Polsce, Rosji i większości państw wschodniej Europy - zdobywając pierwsze miejsca w platformach takich jak Shazam, czy Spotify. Na ten moment singiel ma ponad 59 milionów wyświetleń w YouTube oraz 52 miliony odtworzeń w Spotify. Była to najczęściej odtwarzana piosenka w radiach w Polsce w całym 2019 roku. Również kolejne single Drenchilla – „Never Never” i „Forever Summer” okazały się dużymi sukcesami radiowymi i streamingowymi, zdobywając kolejno tytuły podwójnie platynowej i złotej płyty.

Najnowszy singiel portugalskiego producenta – „Talk Talk” – powstał we współpracy z piosenkarką Holy Molly, najbardziej znaną z przeboju „Menage A Trois” stworzonym z LIZOT. Holy Molly ma miesięcznie 1 milion słuchaczy na Spotify!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: drenchill