Aktualności

21-05-2021-07:50:21

Years & Years i Kylie Minogue w „Starstruck”Years Years - Starstruck (Kylie remix final PR)

Udostępnij! Tweetnij!

Years & Years i najwspanialsza Kylie Minogue śpiewają „Starstruck” w duecie.

Materiały prasowe

Księżniczka i nowy książę popu ponownie razem – Olly i Kylie wystąpili w 2016 w Royal Albert Hall, gdzie wykonali w duecie „Better The Devil You Know”. Kolejne spotkanie zaowocowało nową wersją „Starstruck”. Jak przyznaje Olly:

To dosłownie spełnienie marzeń. Kylie to ikona, która inspirowała mnie od początku mojej muzycznej drogi. Dlatego to, co się dzieje, jest nie z tego świata. Zapytałem Kylie, czy chciałaby zrobić coś w studiu i jestem niezmiernie wdzięczny, że się zgodziła. Od tego czasu chodzę z bananem na twarzy. Kylie roztacza wokół siebie prawdziwą magię. Mam nadzieję, że słuchacze również będą mogli poczuć ten kosmos.

To nie pierwszy gwiazdorski duet Years & Years w tym roku. W trakcie ceremonii 2021 BRIT Awards Olly wystąpił z sir Eltonem Johnem, prezentując nową wersję „It’s A Sin”. Cover został wydany w serwisach cyfrowych. Olly Alexander wystąpił w głównej roli w serialu „Bo to grzech” produkcji Channel 4/HBO, który zdobył entuzjastyczne recenzje i rekordową widownię.

„Starstruck” to pierwszy premierowy materiał od czasu wydanej w 2018 płyty „Palo Santo” oraz pierwszy materiał od czasu, gdy Years & Years stało się solowym projektem Olly’ego Alexandra.

Kylie niedawno zanotowała ósmy numer 1 w karierze za sprawą albumu „DISCO”, który ukazał się w listopadzie 2020 nakładem BMG. Dzięki temu artystka ustanowiła nowy rekord – jako jedyna wokalistka zanotowała numer 1 na UK’s Official Albums Chart w pięciu dekadach: od lat 80. do lat 20. XXI wieku.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!