Aktualności

21-05-2021-10:47:48

Dziś premiera P!NK „All I Know So Far: Setlist”

Udostępnij! Tweetnij!

P!NKprzedstawia swoim fanom nowy film dokumentalny „P!NK: All I Know So Far”, który pojawił się na Amazon Prime Video.

Materiały prasowe

Produkcji towarzyszy także niesamowity album „All I Know So Far: Setlist”, na którym znajdą się nagrania z jednej z najbardziej ekscytujących tras koncertowych 2019 roku – „Beautiful Trauma World Tour”, z przemowy podczas MTV Video Awards oraz dwa zupełnie nowe utwory. „Cover Me In Sunshine” to duet zaśpiewany z córką artystki – Willow, a „All I Know So Far” to tytułowy singiel zapowiadający album. Do obu utworów powstały także klipy.

W ostatnich tygodnia P!NK pojawiła się na okładce magazynu „PEOPLE”, a także w programach ELLEN, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, TODAY oraz What Happens Live. W poniedziałek P!NK zaskoczyła robotników z Los Angeles specjalnym koncertem podczas premiery dokumentu w The Hollywood Bowl. Już 23 maja artystka odbierze prestiżowe wyróżnienie jako światowa Ikona muzyki podczas gali 2021 Billboard Music Awards, na której wystąpi. W piątek 28 maja spotka się z fanami na TikTok Headstream. Podczas wydarzenia artystka opowie o nowej płycie i będzie rozmawiać z nimi na czacie.

Nowy film dokumentalny „P!NK: All I Know So Far” ma premierę dziś w ponad 240 krajach na platformie Amazon Prime Video. W produkcji zobaczymy próbę zbalansowania życia jako matka, żona, szefowa i artystka. W podróży będą jej towarzyszyć członkowie rodziny i współpracownicy. To Sceny z trasy, wywiady za sceną i prywatne materiały połączone w całość przez Michaela Gracey (The Greatest Showman.

Lista utworów na płycie „All I Know So Far: Setlist”

1. Just Like A Pill (Live) 

2. Who Knew (Live) 

3. Funhouse/Just A Girl (Live)

4. River (Live)

5. Just Give Me A Reason feat. Nate Ruess (Live)

6. Time After Time (Live)

7. Walk Me Home (Live)

8. I Am Here (Live)

9. Fuckin’ Perfect (Live)

10. MTV Video Vanguard Award Speech 

11.  Cash Cash Remix intro/What About Us (Live)

12. Cover Me In Sunshine 

13. All I Know So Far 

14. Bohemian Rhapsody (Live)

15. We Are The Champions (Live)

16.  So What (Live)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: p!nk