Aktualności

04-06-2021-11:02:29

Nico & Vinz przynoszą radość za sprawą „Don’t Be Afraid”

Udostępnij! Tweetnij!

Norweski duet Nico & Vinz (wcześniej znani jako Envy), czyli Nicolay „Nico” Sereba i Vincent „Vinz” Dery, prezentują nowy utwór „Don’t Be Afraid”.

Materiały prasowe

Duet jeszcze jako Envy zyskał rozgłos za sprawą hitu „One Song” z 2011. Ich kariera nie potoczyła się jednak tak, jak muzycy to zaplanowali. Dwa lata później pomogła zmiana nazwy na Nico & Vinz oraz premierę singla „Am I Wrong”. Utwór ma dziś ponad miliard streamów. Jeszcze w 2013 ukazało się „In Your Arms”, które ma ponad 84 mln streamów.

Rok później Nico & Vinz wydali debiutancki album „Black Star Elephant” oraz singiel „When the Day Comes”. 2014 był fantastyczny dla artystów – wygrali wówczas European Border Breakers Award w trakcie Eurosonic Festival, występowali na Spellemann Awards (norweski odpowiednik Grammy), zagrali trasę w Skandynawii, a „Am I Wrong” dotarło na 4. miejsce Billboard Hot 100. Duet pojawił się także gościnnie w utworze „Lift Me Up” Davida Guetty z albumu „Listen”.

W 2015 Nico & Vinz wydali kolejny przebój: „That’s How You Know” ft. Kid Ink & Bebe Rexha, który ma ponad 162 mln streamów.

Na początku pandemii zespół wrócił do Norwegii, a w życiu artystów wiele się zmieniło. Vinz został ojcem. Przez pewien czas artyści zastanawiali się, czy po 12 latach wspólnego tworzenia nie przyszła pora na zmiany i rozpoczęcie karier solowych. Obaj stwierdzili jednak, że jako duet mają o wiele większą moc oraz że razem łatwiej będzie im wywoływać uśmiechy na twarzach zadowolonych słuchaczy, nie tylko w Norwegii, ale i na całym świecie.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!