Aktualności

22-10-2019-11:25:22

Lanberry najnowszym singlem "Zew" otwiera nowy rozdział w karierze!

Udostępnij! Tweetnij!

Lanberry 18 października zaprezentowała swój najnowszy singiel "Zew". Utwór powstał we współpracy z producentem Oscarem Bellem w kultowym kompleksie Tilyeard Studios w Londynie.

Materiały prasowe

Lanberry po czterach latach sukcesów na rynku muzycznym z utworami takimi jak Piątek, Gotowi na wszystko czy Ostatni most otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Zew – bo tak nazywa się premierowy singiel artystki – to zdecydowanie najbardziej bezkompromisowy utwór z całej jej dotychczasowej dyskografii.

Zauważyłam, ze czegoś mi brakuje zarówno w twórczości, jak i w życiu, ogólnie. Dotarłam do punktu bez odwrotu, czułam, że coś mnie uwiera, a bardzo chcę pokazać światu w pełni kim jestem. Zaczęłam bardzo intensywnie pracować nad sobą I odkryłam rzeczy, których o sobie nie wiedziałam. Odkryłam na nowo swoją kobiecość, swój wewnętrzny instynkt. Dzikość i stanowczość. Swój zew. To wołanie do powrotu. Do powrotu do siebie- zadbania o siebie i swoje granice. Czym dla mnie jest Z E W ? To podążanie swoją drogą, posiadanie swojego wewnętrznego kompasu, brak zgody na naruszanie wyznaczonych przeze mnie granic.

Lanberry

Do singla powstał klip, w której artystka nawiązuje do nowej jakości, którą odkrywa nie tylko jako wokalistka, ale także jako kobieta. W drapieżnym teledysku nie zabrakło nawiązań do symboliki ezoterycznej a Lanberry prezentuje się w całkowicie nowej, odważnej odsłonie. Wszystko to zamknięte w jak zawsze genialnej, porywającej aranżacji.

Singiel dostępny jest w w serwisach cyfrowych:  https://UmusicPL.lnk.to/LanberryZEW

Lanberry - Zew

Słowa: Małgorzata Uściłowska, Patryk Kumór

Muzyka: Oscar Bell, Małgorzata Uściłowska 


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: lanberry