Aktualności

11-06-2021-12:11:01

Jessie Ware w „0208” z Kindness. Platynowa edycja „What’s Your Pleasure” już dostępna!

Udostępnij! Tweetnij!

Jessie Ware, kontyunuując niesamowitą passę w 2021, prezentuje „What’s Your Pleasure? – The Platinum Pleasure Edition” – reedycję świetnie przyjętego albumu „What’s Your Pleasure”. Na wersji deluxe płyty trafiły m.in. nowe single „Please”, „Hot N Heavy” czy „0208” w duecie z Kindness.

Materiały prasowe

„What’s Your Pleasure? – The Platinum Pleasure Edition” to nie tylko zestaw utworów docenionych przez krytyków muzycznych i fanów Jessie już w biegłym roku, ale także świeża dawka disco energii w postaci „Please”, „0208” z Kindness, „Impossible” i The Endless Remix „Adore You”, jednego z lepiej ocenianych utworów z całego wydawnictwa. Jessie Ware po raz kolejny celuje we współczesną wrażliwą popowość i klasyczne brzmienia disco z lat 80., by stworzyć coś nostalgicznego, a jednocześnie świeżego i pełnego barw.

Najlepszy z dotychczasowych albumów WareGuardian

Czysty eskapizmNME

Jessie przypomina nam, dlaczego słuchamy muzyki dancePitchfork

Perfekcyjny albumGQ

Najlepszy album popowy 2020 Vogue

TriumfRolling Stone

Jessie udała się niezwykle trudna sztuka, by połączyć kilka dekad imprezowej muzyki w album, któremu nie da się oprzeć i który jest jednocześnie spójny, a zarazem brzmi jak pieczołowicie skonstruowana playlista. To recepta na świetną noc w klubie.

Doskonałą okazją do świętowania premiery nowego albumu Jessie Ware jest impreza „What’s Your Pleasure – Disco Night” w warszawskim klubie wolność. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia:

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

więcej

Dzień później, w sobotę 12 czerwca, od godz. 19:00 na antenie Chillizet rozpocznie się specjalne wydanie audycji „Nastaw się na Chillout”, które Jessie Ware poprowadzi wspólnie z Dominiką Biegańską. Zapraszamy!

Dzień przed premierą reedycji „What’s Your Pleasure”, do sprzedaży trafiła książka „Omelette: Food, Love Chaos and Other Conversation”, w której Jessie zawarła swoje spostrzeżenia na temat kultury, rodziny i społeczeństwo. Artystka odniosła też wielki sukces z podcastem „Table Manners”, który doczekał się już 11 sezonów i ponad 25 mln indywidualnych słuchaczy. Gośćmi programu byli m.in. Paul McCartney, Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French i Dolly Parton.

What’s Your Pleasure tracklist

1. Spotlight

2. What’s Your Pleasure?

3. Ooh La La

4. Soul Control

5. Save A Kiss

6. Adore You

7. In Your Eyes

8. Step Into My Life

9. Read My Lips

10. Mirage (Don’t Stop)

11 .The Kill

12. Remember Where You Are

13. Please

14. Impossible

15. Eyes Closed

16. Overtime

17. Hot N Heavy

18. Pale Blue Light

19. 0208 (feat. Kindness)

20. Adore You (Endless Remix)

Jessie Ware - What's Your Pleasure? (The Platinum Pleasure Edition)

Listen to What's Your Pleasure? (The Platinum Pleasure Edition) by Jessie Ware.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!